Şaşırtan Madeni Para Oyunu

Şaşırtan Madeni Para OyunuEn çok kullanılan günlük objelerden biri olan madeni para ile yapılan bu oyunun kendisi küçük gözüksede, izleyenlerde oldukça güzel bir etki bırakıyor. Masanın üzerinde bulunan para, eliniz ile yaptığınız ufak bir hareket ile ortadan kaybolur. Şimdi gelelelim oyunun açıklamasına;İhtiyacımız olan malzemeler çift taraflı bant ve fazlaca büyük olmayan bir madeni paradır. Çoğu illüzyon oyununda olduğu gibi bu oyunun temelinde de seyircinin bakış açısı çok önemli. Mümkün olduğu kadar seyircinin göz mesafesinin altında sunmanız gerekmektedir. Aşağıdaki videoda da göreceğiniz gibi oyunun ikinci kısmında yardımcı bir hile olarak çift taraflı bant kullanmaktayız. Bu sayede istersek parayı tamamen kaybedebilir ve oyun sonunda parayı tekrar meydana getirebiliriz. İyi seyirler.

http://www.youtube.com/watch?v=5Y_NqBwFKvc

Not:Yukarıdaki video Youtube tarafından yayınlanmaktadır. Youtube engellenmesinden dolayı bazı kullanıcılarda videolar açılmayabilir. Başka yöntemler ile altlarında bulunan linkleri kullanarak Youtube üzerinden ulaşabilirsiniz. Bu yöntemler konu kapsamında olmadığı için burada açıklanmayacaktır. İyi seyirler.

Haber

2.5/5 (Toplam 132 oy)


 


Yorumlar

benim bilgisayarım bu video ları açmıyor dediğiniz gibi youtube erişimin de problemler var heralde,ama bazı sitelerden youtube ye girebiliyoruz.youtube a girdik ne yazınca bu video çıkıyor. yazarsanız sevinirim.

ardaşlar bende açamıyorum bu videoyuyaa bi el atsanız :D

www.ktunnel.com a girin açılıyor
Arkadaşlar video'da yazan ingilizce cümleleri anlamadım..acaba kısaca tercüme edecek var mı..Video'yu 2 defa izledim anlamadım bir şey..lütfen yardımcı olabilir misiniz?bu numarayı çok yapmak istiyorum..
Acaba çift taraflı bant kullanmamınızın sebebi nedir?normal bant kullandığımızda sonuç alamaz mıyız?
Yorum Yazabilmek Için Lütfen Giris Yapiniz
Bu sayfa 0.0191 saniyede gösterime hazirlanmistir!
Su an sitede 2 ziyaretci bulunmakta.