Yer Değiştiren Yüzük ve Açıklaması

Yer Değiştiren Yüzük ve Açıklaması
El çabukluğuna ve bolca pratik yapmaya dayanan, her zaman her yerde insanları şaşırtabileceğiniz, etkisi tamamen sizin becerinize kalmış mükemmel bir oyun. İhtiyacınız olan tek şey kendinize ait ya da seyirciden temin edebileceğiniz bir yüzüktür.


Oyunun birinci bölümünün temelinde seyirciyi yanlış yönlendirme yatmaktadır. Oyunun ikinci bölümünde ise yüzüğün hızlı bir şekilde parmak değiştirmesi optik illüzyona dayanmaktadır. 

Aşağıdaki videoyu izlediğinizde net olarak anlayacağınız gibi, birinci bölümde işaret parmağınızda bulunan yüzüğü diğer avcunuza bırakır gibi yaparken aslında tekrar aynı elinizin içerisine yerleştiriyorsunuz, seyirci diğer elinize bıraktığınızı düşünürken siz sihirli bir şekilde yüzük transferini gerçekleştirmiş oluyorsunuz.

Manipülasyon tarzındaki bu oyunu uzun süre pratik yapmadan kimseye sunmanızı öneririz. İyi çalışmalar.

http://www.youtube.com/watch?v=9dK53NMpmjQ


Not:Yukarıdaki video Youtube tarafından yayınlanmaktadır. Youtube engellenmesinden dolayı bazı kullanıcılarda videolar açılmayabilir. Başka yöntemler ile altlarında bulunan linkleri kullanarak Youtube üzerinden ulaşabilirsiniz. Bu yöntemler konu kapsamında olmadığı için burada açıklanmayacaktır. İyi seyirler.

Haber

2.7/5 (Toplam 122 oy)


 


Yorumlar

ÇOK GÜZEL BİR VİDEO BÖYLE GÜZEL VİDEOLARINI BEKLİYORUZ TEŞEKKÜRLER  CAN
Güzel bir video olmuş kullanılabilecek bir oyun.
benim bilgisayarım bu video ları açmıyor dediğiniz gibi youtube erişimin de problemler var heralde,ama bazı sitelerden youtube ye girebiliyoruz.youtube a girdik ne yazınca bu video çıkıyor. yazarsanız  veya mesaj atarsanız sevinirim.


evet bendede açmıyo ne yapmam lazım
youtubeyi açıyorum
watch?v=9dK53NMpmjQ
 yazıyorum arama butonuna tıklıyorum ama açılmıyor yardım ederseniz sevinirim
Süper..

geçekten harika bir video
Yorum Yazabilmek Için Lütfen Giris Yapiniz
Bu sayfa 0.0146 saniyede gösterime hazirlanmistir!
Su an sitede 2 ziyaretci bulunmakta.