Kağıt Arasında Kaybolan Para

Kağıt Arasında Kaybolan Paraİllüzyonist elinde bulunan kağıt parçasının arasına madeni parayı yerleştirir. Kağıdı birkaç kez katladıktan sonra son kez paranın gerçekten orada olduğunu seyirciye kontrol ettirir. Ardından sihirli bastonu ile yaptığı ufak bir hareketle para kağıdın arasından kaybolur.

Şimdi gelelim bu oyunun açıklamasına;

Öncelikle ihtiyacımız olan malzemeler bir adet madeni para, ufak bir kağıt parçası ve sihirli baston yerine kullanabileceğimiz herhangi bir obje.

Aşağıdaki videoda daha ayrıntılı bir şekilde göreceğiniz üzere öncelikle sihirli bastonunuz cebinizde bulunacak şekilde oyuna başlıyoruz. Ardından madeni parayı kağıdın içerisine yerleştirip videoda açıklandığı gibi kağıdın bir kenarı dışarıda kalacak şekilde katlamaya başlıyoruz. Son hareketimizi yapmadan önce seyirciden tekrar paranın orada olduğunu kontrol etmesini istiyoruz. Kontrolden hemen sonra kağıdın uç kısmından tutarak havaya kaldırıp paranın avcumuza düşmesini sağlıyoruz. içinde hala para olduğu sanılan kağıdı diğer elimize geçirip, para olan elimizi cebimize götürüyoruz. Bu sırada elimizde bulunan parayı cebimize bırakıp bastonu alıyoruz. Ve sihirli hareketlerimizi gerçekleştirip, kağıdı yırtarak paranın kaybolduğunu gösteriyoruz.

Video'yu birkaç kez izledikten sonra seyircilerinize sunmadan önce özellikle ayna karşısında parayı avcunuza düşürme hareketini birçok kez tekrar etmeyi unutmayın.

İyi Eğlenceler...


Video Expert Village web sitesinden alınmıştır.

Haber

2.5/5 (Toplam 116 oy)


 


Yorumlar

cebe parayı götürürken çok dikkat etmek gereke bilr :)

arkadaşlara bunu yaptım hem cebinde falan dediler halbuki bu adam gibi yapmıştım yani bazı numaraları yaparken acaba arkadaşım ne düşünür diye düşünmemiz lazım
halkımızı inandıramayız el cebe giderken hemen şüpe ceker cünki bizimkiler hileyi bulmak icin oynu izliyor davit copperfield istanbulda gösterisini yapıyor kesin ip var diyen adamlar gösteriye gidiyor(cem yılmaz dan alıntı:)
Basit bir oyun.Fakat kimi zaman güzel etkiler bırakabiliyor :)
arkadaşlar ben sihirli değnek falan kullanmıyorum onun yerine çaktırmadan kağıdın ağzını açıp uzun kolları olan kıyafetimin kollarından içeri atıyorum ve kimse fark etmiyo :D
Yorum Yazabilmek Için Lütfen Giris Yapiniz
Bu sayfa 0.0081 saniyede gösterime hazirlanmistir!
Su an sitede 2 ziyaretci bulunmakta.