Kubilay Tunçer-Herkes Sihirbaz Olacak

Kubilay Tunçer-Herkes Sihirbaz Olacakİllüzyonist Kubilay Tunçer'in yazmış olduğu "Herkes Sihirbaz Olacak" adlı bu kitap içerisinde oldukça güzel ve espirili bir dil ile anlatılmış, resimlerle desteklenmiş birçok sihirbazlık oyunu ve illüzyon sanatı hakkında ipuçları bulabilirsiniz.

Can yayınları tarafından 2002 yılında yayınlanmış 86 sayfalık bu kitabı birçok kitabevinde bulabilirsiniz.Ayrıca internet üzerindende ideefixe ve kitapyurdu gibi sitelerden temin edebilirsiniz.

Kubilay QB Tunçer hakkında ayrıntılı bilgi için kişisel websitesine bakabilirsiniz.

Arka Kapak Yazısı:

Ben bir sihirbazım. Yani illüzyon sanatçısıyım. İşimi, sanatımı çok seviyorum. Sihirbazlık, birkaç sır bilmekten çok daha fazla bir şeydir. Bu kitabı da sihirbazlık sırlarının açıklandığı bir kaynak olarak görmenizi istemem. Bu kitabı herkes kolaylıkla kullanabilir. Açıklamalar, resimlerle destekleniyor. Bütün bu oyunları kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Sanmayın ki sizlere açıkladığım oyunlar uyduruk, çocukça şeyler. Hayır! Tam tersi. Bu kitapta yer alan oyunların hepsi profesyonel sihirbazların sergilediği ya da sergileyebileceği oyunlardır. Sihirbazlık sanatında hünerler çeşit çeşittir. El çabukluğu, düşünce okuma, iskambil kağıtlarıyla gerçekleşen mucizeler, nesnelerin canlanıp hareketlenmesi, büyük illüzyonlar, uçmalar, daha neler neler. Kitaptaki her oyunu teker teker ve başarıyla gerçekleştirdiğiniz zaman birinci sınıf bir sihirbaz olmak için gereken temel eğitimi de almış olacaksınız. Haydi! Şimdi sihirbazlık zamanı!


Haber

2.1/5 (Toplam 208 oy)


 


Bu ürüne "Bende Var" diyen üyelerimiz

Yorumlar

bu kitaptan almam lazım yav.. beğendim bunu
aldım :)) 
ne kadar çocuk kitabı olarak geçsede yeni başlayanlar için mükemmel...
böyle kitapları veya buna benzer kitap almak istiyorum.Ama ben nerde satıldığını bilmiyorum Bursada oturuyorum Bursadan nereden teğmin edebilirim buna benzer kitapları (fiyatları nedar?)

Suat en yakin bir kitapciya git ve bu kitABIN YAZARINI VE ISMINI SOYLE ONLAR SIPARIS VERIYOLAR BU KITAPYAKLASIK 7TL YE ELINE GECER.
Yorum Yazabilmek Için Lütfen Giris Yapiniz
Bu sayfa 0.0207 saniyede gösterime hazirlanmistir!
Su an sitede 1 ziyaretci bulunmakta.