Türkçe'ye Çevrili Sihirbazlık Kitapları

Sihirbazlık KitaplarıTürkiye'deki birçok kitapçıdan bulabileceğiniz Türkçe çevirisi yapılmış sihirbazlık ile ilgili birkaç kitap bulunmakta. 

İsimlerini sıralarsak şu şekilde;

Sihirbazlık El Kitabı
- Walter B. Gibson
Herkes İçin Sihirbazlık - George Harryson
Sihirbazlık Kılavuzu - Herbert L. Becker


Sihirbazlık El KitabıSihirbazlık El Kitabı - Walter B. Gibson
GÜN YAYINCILIK

Kesin ve öz olarak bilmek istediğiniz herşeyin rehberi.
Büyük sihirbazların sırrı artık ortaya çıktı. En çok satan kitaplar arasındaki bu kitapla, dünyanın en ünlü sihirbazlarının sırları ve deneyimlerini öğreneceksiniz. 100'den fazla numara, en kolay anlaşılabilir anlatım ve resimlerle anlatılmıştır. Bu sizi başarıya taşıyacaktır.

Bu kitap size şunları öğretecektir;
- Kendi sihirbazlık gösterinizi hazırlamayı,
- Arkadaşlarınızla, ailenizle ve seyircilerle imkansız gibi görünen numaraları yapmayı,
- Artistik sihirlerle seyircilerin ilgisini çekip, gözlerini kamaştırmayı.

2001 yılında yayınlanmış bu 192 sayfalık kitabı birçok kitapçıdan temin edebilirsiniz. Ayrıca online olarak satın almak isterseniz Kitapyurdu gibi alışveriş sitelerini kullanabilirsiniz.

Herkes İçin SihirbazlıkHerkes İçin Sihirbazlık - George Harryson
GÜN YAYINCILIK

Evde, Okulda, Piknikte, kısacası her yerde her zaman insanları şaşırtmak elinizde. Üstelik öyle bulunması zor ve pahalı malzemelerle de değil. Her zaman herkesin kolaylıkla bulabileceği malzemelerle.

Bu kitapla sihirbazlığın inceliğini, püf noktalarını kolayca öğrenecek, çevrenizedik herkes öğrendiğiniz numaralarla çok şaşırtacak, gözlerini kamaştıracaksınız.

Çevrenizde aranan bir sihirbaz olmak istiyorsanız hemen bu kitabı okuyun.

2002 yılında yayınlanmış bu 153 sayfalık kitabı birçok kitapçıdan temin edebilirsiniz. Ayrıca online olarak satın almak isterseniz Kitapyurdu gibi alışveriş sitelerini kullanabilirsiniz.

Sihirbazlık KılavuzuSihirbazlık Kılavuzu - Herbert L. Becker
GÜN YAYINCILIK

Bu kitap televizyonda zenginlerin ve ünlülerin yaşam tarzı adıyla film olmuştur. 'Sihir illüzyondur ve aynı zamanda nefes almaktır... Sihiri öğrenmek insan için oldukça yararlı ve kıymetli bir bilgidir. Öncelikle ben sihiri başka bir yönden belirtmek istiyorum. Sihir öğreten bir program dünyada 30 ülkede insanlara yardımcı oluyor.

Bu programda temel alınan, sihirin enerjisini keşfetmektedir. Ve şimdi siz de bu tür bir çalışmayı, bu kitabın da katkılarıyla kendiniz de yapabilirsiniz.

2001 yılında yayınlanmış bu 186 sayfalık kitabı birçok kitapçıdan temin edebilirsiniz. Ayrıca online olarak satın almak isterseniz Kitapyurdu gibi alışveriş sitelerini kullanabilirsiniz.

Not: Kitap resim ve ayrıntıları www.kitapyurdu.com'dan alınmıştır.


Haber

2.3/5 (Toplam 209 oy)


 


Bu ürüne "Bende Var" diyen üyelerimiz

Yorumlar

Yorum Yazabilmek Için Lütfen Giris Yapiniz
Bu sayfa 0.0209 saniyede gösterime hazirlanmistir!
Su an sitede 1 ziyaretci bulunmakta.