Zati Sungur Kitapları

Zati SungurÜnlü illüzyonist Zati Sungur'un yaşamı boyunca yazmış olduğu 2 kitap bulunmaktadır. Zati Sungur'un hayatı ve hakkında daha ayrıntılı bilgi için www.zatisungur.org adresine bakabilirsiniz.


Türkiyedeki sahaflardan edinebileceğiniz bu kitaplar şu şekilde;
1-)
ZATİ SUNGUR ÖĞRETİYOR Salon Oyun ve Eğlenceleri

Zati Sungur
96 sayfalık, 24*16 cm boyutlarında ve genellikle 1965 yılında basılmış olan bu kitapda Zati Sungur'un öğretmiş olduğu oyunları görebilirsiniz. 1965 dışında farklı yıllarda basılmış versiyonlarınıda bulabilirsiniz.


2-) ZATİ SUNGUR'UN SİHİRBAZLIK VE İLLÜZYON HÜNERLERİ KATALOĞU

Bu katalogların içeriği o zamanlarda Zati Sungur'un Sihirbazlık ve İllüzyon Hünerleri Stüdyosu tarafından satışa sunulan ürünlerinden oluşmaktadır.

Zati Sungur
Bu kitabın iki farklı basımı bulunmaktadır.1965 yılında basılmış olan katalog 24*16 cm boyutlarında ve 112 sayfadır.Kapak resmi siyah beyazdır. İçerisinde 226 adet oyunun tanıtımı vardır.


Zati Sungur
1973 yılında basılmış olanı yine 24*16 cm boyutlarında fakat diğerine göre daha kalın, 320 sayfadır.Kapak resmi yeşil arkaplan üzerinde renkli bir resimden oluşmaktadır. İçerisinde 542 adet oyunun tanıtımı vardır.


Haber

2.0/5 (Toplam 129 oy)


 


Bu ürüne "Bende Var" diyen üyelerimiz

Yorumlar

KİMDE VARSA SÖYLEYİN NE KADARSA ALALIM... GERÇEKTEN SAYIN DORUK MOLO YARDIMCI OLURSAN SEVİNRİM...
Merhaba, bu kategoride illüzyon ile ilgili kitap ve cd/dvd tanıtımları yapılıyor. Bu yazıda Zati Sungur'un kitaplarını tanıtmak amaçlı yazıldı. Tabiki eski kitaplar olduğundan dolayı yeni basımları yok. Ama yazıda belirttiğim gibi sahaflardan, özellikle de birinci kitabı daha çok bulunduğu için kolayca elde edebilirsiniz. Benim gibi diğer üyelerinde elinde varsa aynı üründen yazının altında bulunan "bende var" bölümüne isimlerini ekleyebilirler.

bu kitaplara sahiip olmak istiyorum en kısa zamanda alıcam
En çok araştırdığım kitaplardan


Bu kitapların hepsi ben de mevcut arkadaşlar Ayrıca Jeff McBride, Jay Sankey gibi çok ünlü illüzyonistlerin çok sayıda eğitim cdleri de elimde mevcut.
Keşke bendede olsa.
Bunları Her kitapçıdan temin edebilirmiyiz ?
Yorum Yazabilmek Için Lütfen Giris Yapiniz
Bu sayfa 0.0180 saniyede gösterime hazirlanmistir!
Su an sitede 3 ziyaretci bulunmakta.