Stars Of Magic 2008 Gösterileri

starsofmagicSihrin Yıldızları İstanbul’da Buluşuyor!

Dünyanın en ünlü illüzyonistleri, dünyanın en büyüleyici şehri Istanbul'da buluşuyor. Beşi de farklı tarzlara sahip, dünyanın beş büyük illüzyon ustası, Stars of Magic 2008'de izleyenlere, başka hiçbir yerde, hiçbir zaman bir arada göremeyecekleri, sihirli bir deneyim yaşatacaklar. Londra'dan Lee Alex, Las Vegas'tan Jeff McBride ve Kevin James, İtalya'dan Erix Logan, ve Belçika'dan Aaron Crow, Stars of Magic 2008 kapsamında sihrin tanımını değiştiriyor.

İnanılması güç illüzyon gösterilerinin yanı sıra icat ettiği teknikler ve yazdığı kitaplarla da tanınan Lee Alex, 25. sanat yılını Istanbul'da kutluyor. illüzyonistin Stars of Magic 2008 bünyesinde gerçekleştireceği gösteri, çoşkulu bir koreografinin, sürreel kostümlere bürünmüş teatral karakterlerin ve tehlikede sınır tanımayan akrobatik hareketlerin bir harmanı. Defalarca yılın sihirbazı ödülünü kazanan Jeff McBride, Kabuki tiyatrosu, Şamanizm ve dövüş sanatları gibi teknikleri, kendine has bir stilde bir araya getiriyor. Las Vegas'tan bir başka kült isim, Kevin James ise, komedi ve illüzyonu birleştirdiği gösterisinde, şaşırtırken güldürecek. Erix Logan'ın büyük ölçekli oyunlarla bezediği şovu, müzikal şarkıcısı olan Sara'nın büyüleyici sesiyle ayrı bir güzellik kazanıyor. Uzakdoğu disiplinlerini kullanarak insan anatomisinin limitlerini zorlayan Aaron Crow ise, TİM sahnesini deneysel oyunlarla dolduracak.

Istanbul'da sadece 7 performans sergileyecek olan, heyecan, komedi, gerilim, şiirsellik, ritm ve ustalık dolu bu gösteriyi, yalnızca çocuklar ve sihir sevenler değil, sanatın her alanına ilgi duyanlar ve Las Vegas'ı İstanbul'da yaşamak isteyenler, kaçırmamalı!..

Daha ayrıntılı bilgiye gösterinin kendi sitesinden ulaşabilirsiniz.
http://www.starsofmagic2008.com/

Yukarıdaki bilgiler Biletix'in gösteri ile ilgili sayfasından alınmıştır.

Haber

2.2/5 (Toplam 124 oy)


 


Yorumlar

Gerçekten muhteşem bir gösteriydi. İzleyemeyenlere ve kaçıranlara kesinlikle tavsiye ederim. Hala izleme şansınız var. Son gün olan 20 Nisan günü de gidip izleyebilirsiniz.
Yorum Yazabilmek Için Lütfen Giris Yapiniz
Bu sayfa 0.0148 saniyede gösterime hazirlanmistir!
Su an sitede 2 ziyaretci bulunmakta.