İlkay Tercan - Aşkım Sihrimdir

İlkay TercanKartların Efendisi İlkay Tercan, iki perde olarak sergileyeceği “AŞKIM SİHRİMDİR” adlı eğlenceli gösterisiyle heyecan, gizem ve aşk dolu bir dünyanın kapısını aralayacak...


İkincisi 11 Şubat 2009 tarihinde Kadıköy Müjdat Gezen Tiyatrosunda sergilenecek olan bu güzel gösteriyi ayrıca 27 Şubat 2009 tarihinde de üçüncü gösteriminde izleyebilirsiniz.

Biletix web sayfasındaki  gösteri ayrıntıları şu şekilde;

Türk illüzyon tarihinde Uluslar arası platformda ilk ödül sahibi İlkay Tercan uluslar arası bir illüzyonist olduğunu kanıtlamış, yaptığı muhteşem gösterileriyle “KARTLARIN EFENDİSİ” ünvanıyla anılmaktadır.

İlk olarak Balkan İllüzyon Yarışmasında Şampiyon olmuştur. Daha sonra Yarışmaya ikinci defa “Kartların Efendisi 2010” adlı gösterisi ile tekrar katılmış, GRAND PRİX ödülü alarak şampiyonlar şampiyonu olmuştur.

İlkay Tercan, yine Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek 2003 yılında yapılan Dünya İllüzyonistler Şampiyonasına katılmış ve Türkiye’yi başarı ile temsil etmiştir.

Aynı zamanda bir Kişisel Gelişim ve NLP Uzmanı olan İlkay Tercan; Halen pek çok firmada, “Yaşam Sihirbazı” adlı programıyla eğitim ve motivasyon amaçlı seminerler gerçekleştirmektedir.

Kartların Efendisi İlkay Tercan, iki perde olarak sergileyeceği “AŞKIM SİHRİMDİR” adlı eğlenceli gösterisiyle heyecan, gizem ve aşk dolu bir dünyanın kapısını aralayacak, böylece içinizdeki bilgeliğin ışığına ayna tutarak kalbinize yeni umutlar ve sevgi damlaları bırakacak.

Kemerlerinizi bağlayın İlkay Tercan ile sihirli bir yolculuğa çıkıyorsunuz.

Not: Yukarıdaki bilgiler www.biletix.com'dan alınmıştır.


Haber

2.0/5 (Toplam 113 oy)


 


Yorumlar

Yorum Yazabilmek Için Lütfen Giris Yapiniz
Bu sayfa 0.0236 saniyede gösterime hazirlanmistir!
Su an sitede 2 ziyaretci bulunmakta.