Kaybolup Geri Gelen Para

Aslında sırrı çok basit olmasına rağmen yapılması sırrının basitliği kadar zor. Eğer çok çalışmadıysanız bunu seyirci karşısında yapmanızı hiç önermiyorum. Önce ayna karşısında çalışın. Ama emin olun ki bu çalışmanın karşılığını alacaksanız. Seyircideki şaşkınlık sizi mutlu edecek.


2.3/5 (Toplam 443 oy)

Devamı İçin Tıklayınız


Düğümlenen İp Oyunu ve Açıklaması

Düğümlenen İp Oyunu ve Açıklaması
İllüzyonist sahneye iki ucunu da ellerinde tuttuğu bir ip ile gelir ve iki elini de hiç bırakmadan ip'e düğüm atar. Nasıl yapıldığını merak mı ediyorsunuz? O zaman yazının devamını incelemeniz gerekiyor. İyi eğlenceler...
2.5/5 (Toplam 254 oy)

Devamı İçin Tıklayınız


Öğretici Kart Hareketleri-Card Flourish

Öğretici Kart Hareketleri-Card Flourish
Yazının devamında daha önce de yayınladığımız öğretici kart hareketleri videolarına devam olarak The Virts adlı grubun hazırladığı eğitim videolarını bulabilirsiniz. İyi seyirler...

2.5/5 (Toplam 202 oy)

Devamı İçin Tıklayınız


 


Kesilmeyen İp Oyunu ve Açıklaması

İllüzyonist elinde bulunan ipi bir pipetin içerisinden geçirir ve ardından pipeti tam ortasından makasla ikiye keser. Pipet iki parçaya ayrılmıştır fakat ip sapasağlam ortaya çıkar. Bu güzel gösteriyi izlemek ardından nasıl yapıldığını öğrenmek için yazının devamındaki videoyu izlemeniz yeterli. İyi eğlenceler...


2.4/5 (Toplam 184 oy)

Devamı İçin Tıklayınız


Öğretici Kart Hareketleri


Eğer kendinizi kart hareketlerinde geliştirmek istiyorsanız yazının devamında 2 farklı kart kesme ve karıştırma hareketi öğrenebileceğiniz video bulabilirsiniz.
2.7/5 (Toplam 171 oy)

Devamı İçin Tıklayınız


Öğretici Kart Hareketleri


Eğer kendinizi kart hareketlerinde geliştirmek istiyorsanız yazının devamında 3 farklı kart kesme ve karıştırma hareketi öğrenebileceğiniz video bulabilirsiniz.
2.6/5 (Toplam 170 oy)

Devamı İçin Tıklayınız


 


Belgacom - İllüzyon Oyunları

Belgacom - İllüzyon OyunlarıBelgacom aslında Belçikanın internet ve telefon operatör firmalarından birisi. 4 farklı reklam filminden oluşan bu seri de "Güzel bir anlatım ile herşeyin ne kadar açık olabileceği" sloganını kullanarak bazı illüzyon oyunlarının sırlarını açıklıyorlar. Aşağıda bu 4 farklı oyunu izleyebilir ve nasıl yapıldıklarını öğrenebilirsiniz.
İyi Seyirler....


2.5/5 (Toplam 170 oy)

Devamı İçin Tıklayınız


Lastik/Yüzük Oyunları ve Açıklamaları

Lastik ve Yüzük ile Neler Yapabilirsiniz
Daha öncede benzerleri yayınlanan paket lastikleri ile yapabileceğiniz ilginç 4 farklı illüzyon numarası ve açıklamalarını yazının devamında bulabilirsiniz.2.5/5 (Toplam 207 oy)

Devamı İçin TıklayınızBu sayfa 0.0405 saniyede gösterime hazirlanmistir!
Su an sitede 1 ziyaretci bulunmakta.