Warning: fopen(log_dosyasi_2015_10_09.txt) [function.fopen]: failed to open stream: Disk quota exceeded in /home/illuzyon/public_html/log.php on line 28

Warning: fwrite() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/illuzyon/public_html/log.php on line 30

Warning: fclose() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/illuzyon/public_html/log.php on line 34
illüzyon ve Sihirbazlık Malzemeleri, Ekipmanları, Tanıtımları | illuzyonist.com

Top ve Vazo Oyunu

Top ve Vazo OyunuTop ve vazo oyunu küçük ve etkili oyunlardan biridir. İllüzyon'a ilgi duyan birçok kişinin başlangıç oyunları arasında yer alır. İllüzyon malzemesi alacak arkadaşlarıma şiddetle öneriyorum. Bir kaç pratik ile sahneleyebileceğiniz bir oyun özellikle yeni başlayanlar için oldukça ideal.


2.5/5 (Toplam 144 oy)

Devamı İçin Tıklayınız


Loops by Yigal Mesika

Loops by Mesika
"Loops" Yigal Mesika'nın ürettiği özel bir teknik ile gerçekleştirilen bir oyundur. Aşağıdaki videolarda Loops kullanılan gösterileri izleyebilirsiniz.

2.3/5 (Toplam 104 oy)

Devamı İçin Tıklayınız


Çin Halkaları - Chinese Linking Rings

Çin Halkaları - Chinese Linking Rings
Çin Halkaları orjinal adı ile Chinese Linking Rings illüzyon klasikleri arasında yer alan bir oyundur. Uzun yıllardan beri hem Türkiye'de hemde yurtdışında çoğunlukla sahne gösterilerinde birçok illüzyonist tarafından farklı rutinler ile sergilenmektedir.2.6/5 (Toplam 126 oy)

Devamı İçin Tıklayınız


 


Çoğalan Toplar - Multiplying Balls

Çoğalan Toplar-Multiplying BallsÇoğalan Toplar Multiplying Balls illüzyon oyunlarının klasiklerinden biridir. Birçok illüzyonist tarafından farklı sunumlarını görebilirsiniz. Ama genel olarak özetlersek elinizde bulunan bir top ufak bir hareket ile iki adet ardından üç ve bu şekilde çoğalarak devam ederler.Yada aynı şekilde ufak bir hareket ile birden toplar azalmaya başlar.
 

2.3/5 (Toplam 119 oy)

Devamı İçin Tıklayınız


3 Top 3 Kupa - Cups And Balls

3 Top 3 KupaÜç Top Üç Kupa çok eskiye dayanan bir oyundur. İlk olarak 1470'li yıllarda Romalılar tarafından sunulduğu düşünülen 3 Top 3 Kupa oyununun orjinal adı Cups And Balls'dur. Tarihteki izleri antık mısır dönemine kadar uzanmaktadır. Günümüzde de masabaşı illüzyon (close-up magic) dalında saygı duyulan bir yere sahiptir.

2.4/5 (Toplam 123 oy)

Devamı İçin Tıklayınız


Dans Eden Baston - Dancing Cane

Dans Eden Baston
İllüzyonistlerin en çok kulllandığı oyunlarından biri olan Dans Eden Baston orjinal adıyla Dancing Cane ile gerçekleştirilmiş bir kaç farklı sunumu aşağıdaki videolardan izleyebilirsiniz.

Piyasada çeşitli boyutlarda, renklerde ve desenlerde bulabileceğiniz bu bastonlar ile şovunuza renk katabilirsiniz.

2.2/5 (Toplam 124 oy)

Devamı İçin Tıklayınız


 


Sünger Toplar - Sponge Balls

Sünger ToplarSünger Toplar(Sponge Balls) illüzyonistlerin en çok kullandığı malzemelerden biridir. Piyasada birçok çeşidini bulabileceğiniz bu sünger toplar ile birbirinden farklı ve güzel masabaşı(closeup) illüzyon numaralarını sergileyebilirsiniz.


2.4/5 (Toplam 132 oy)

Devamı İçin Tıklayınız


Bicycle Oyun Kartları

Bicycle DesteBicycle® Playing Cards Türkçesi ile Bicycle Oyun Kartları US Playing Card Company tarafından 1885 yılından beri üretilen oyun kartları modellerinden biri. Özellikle Amerika'da bir çok Casino'da en çok kullanılan kartların üretimini bu firma yapmaktadır.
İllüzyon dünyası içinde Bicycle çok önemli bir yerdedir.2.5/5 (Toplam 123 oy)

Devamı İçin Tıklayınız


Bu sayfa 0.0226 saniyede gösterime hazirlanmistir!
Su an sitede 2 ziyaretci bulunmakta.