SOMA - Manipülasyon Gösterileri

Soma Manipülasyon Gösterileri
SOMA adlı illüzyonistin sergilediği manipülasyon gösterileri. Özellikle telefon manipülasyon şovunda sıradışı sunumu ve performansı ile izleyenleri etkisi altında bırakıyor. Hoşunuza gideceğini düşünüyorum.
İyi Seyirler.


2.7/5 (Toplam 118 oy)

Devamı İçin Tıklayınız


Shaun Yee - Manipülasyon Şovları

Shaun Yee ManipülasyonShaun Yee'den para, sigara, kart ve top manipülasyonları. Manipülasyon oyunlarına ilgi duyanlara mutlaka bişeyler katacaktır. Shaun Yee'nin sunumları oldukça profesyonel hazırlanmış. Meraklı arkadaşlara fikir vereceğinden eminim, yıllar süren çalışmalar ve sarfedilen emek açıkça belli oluyor. İyi seyirler.  


2.2/5 (Toplam 100 oy)

Devamı İçin Tıklayınız


Şanssız İllüzyonistler

Şanssız İllüzyonistlerMalesef bazen illüzyon gösterilerinde de şanssızlıklar yaşanabiliyor. Herhalde kimse bu illüzyonistlerin yerinde olmak istemezdi. İyi Seyirler...


2.3/5 (Toplam 108 oy)

Devamı İçin Tıklayınız


 


Tommy Wonder - İllüzyon Gösterileri

Tommy Wonder
Ünlü Hollandalı illüzyonist Tommy Wonder'dan çeşitli illüzyon gösterileri. Bir çok ödül almış bu illüzyonistin videolarının biraz eskide olsa hoşunuza gideceğini düşünüyorum. İyi Eğlenceler...
2.4/5 (Toplam 114 oy)

Devamı İçin Tıklayınız


Jason Latimer - Cam Üç Top Üç Kupa

Jason Latimer
Daha önceden sitedeki videosu ile Lazer Oyunu'ndan da hatırlayacağınız Jason Latimer adlı illüzyonist bu sefer cam bardaklar ile sergilediği Üç Top Üç Kupa oyunu ile dikkat çekiyor. İyi Seyirler...2.3/5 (Toplam 104 oy)

Devamı İçin Tıklayınız


The Palmers - İllüzyon Gösterileri

The Palmers
Brian Role ve Lola Palmer adlı iki illüzyonist The Palmers Magic Show adını verdikleri gösterileri ile seyahat gemileri gibi birçok farklı alanlarda insanları şaşırtmaktadırlar. Aşağıda gösterilerinden bazılarının kısa bir bölümünü izleyebilirsiniz.


2.1/5 (Toplam 96 oy)

Devamı İçin Tıklayınız


 


Richard Ross Gösterileri

Richard Ross
Hollandalı ünlü illuzyonist Richard Ross 'un Çin halkaları ve saatlerle yaptığı gösteriler. İzlemeye değer buldum iyi seyirler.
2.1/5 (Toplam 93 oy)

Devamı İçin Tıklayınız


Hans Klok Sahne Gösterileri

Hans Klok
Ünlü illüzyonist Hans Klok birbirinden güzel şovları ile izleyenleri hayretler içerisinde bırakıyor. Özellikle son senelerde asistan olarak Pamela Anderson'ı kullanarak büyük etki yaratmaya devam ediyor. Aşağıda bu gösterilerinden bazılarını izleyebilirsiniz.

2.1/5 (Toplam 95 oy)

Devamı İçin TıklayınızBu sayfa 0.0209 saniyede gösterime hazirlanmistir!
Su an sitede 1 ziyaretci bulunmakta.